Modern Çizgilerle Dekorasyon

Modern Çizgilerle Dekorasyon

Modern Çizgilerle Dekorasyon

Günümüzde dekorasyon trendleri sürekli değişiyor. Bu değişime ayak uydurmak da giderek zorlu bir hale geliyor. Ancak bazı trendler hepimizin gönlüne girmeyi başarmış durumda. Modern çizgilerle dekorasyondan bahsediyoruz. Daha minimal daha modern daha şık ortamlar yaratmak için yazımızdaki ipuçlarını takip edebilirsiniz.

Modern bir dekorasyonda belki de en önemli unsur küçük dokunuşlardır. Küçük dokunuşlar, bütün bir stilden daha etkili ve şık olabilir. Bu yüzden dekorasyonda küçük dokunuşlara dikkat ederek oldukça şık bir ortam yaratabilirsiniz.

Modern dekorasyonda parlak yüzeyler oldukça önemli. Daha belirgin daha şık bir görüntü sağlayan parlak yüzeylerde önemli diğer bir konu ise aydınlatma. Aydınlatma hakkındaki diğer yazımızı da okuyarak fikir edinebilirsiniz. Aydınlatmayı dekoratif bir hale getirmek için daha modern avize modelleri tercih edebilirsiniz. Evinizin ya da ortamın fiziksel şartlarını da göz önünde bulundurarak daha yaratıcı daha alçak avizeler tercih edebilir ortama oldukça modern bir hava getirebilirsiniz.

Modern anlamda bir dekorasyon yapmak istiyorsanız farklı materyaller kullanmaktan çekinmeyin! Farklı materyallerden yapılmış mobilyalar, eşyalar kullanabilir, farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Çeşitli ‘DIY’ projelerini değerlendirebilir bunları dekorasyonunuzda tamamlayıcı unsurlar olarak kullanabilirsiniz.

Günümüzde biblo ve heykeller ev dekorasyonunda da kullanılmaya başlayan objeler arasında yer alıyor. Modern heykelleri evinizin ölü köşelerini canlandırıcı bir unsur olarak kullanabilirsiniz. Modern biblo ve heykellerin yanı sıra tablolar kullanarak da evinize başka bir hava katabilirsiniz. Çeşitli köşeler oluşturabilir ya da ölü noktaları canlandırma unsuru olarak değerlendirebilirsiniz.

Modern dekorasyon trendlerinden bir diğeri ise evinizde aristokratik detaylar bulundurmak. Bu detaylarla evinizin salonu bile adeta bir çalışma odası görüntüsüne ulaşabilir. Bu trend kapsamında evinizde okuma köşesi oluşturabilir, büyük bir kitaplık ile oldukça şık ve modern bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Modern çizgilerle bir dekorasyon yapmak için bu ipuçlarını izleyebilir, dekorasyonla alakalı farklı fikirler edinmek için bloğumuzdaki diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.