Hakkımızda

Biz de bu soruları kendimize sorarken Tezkar Mobilya olarak 1979 yılında başladığımız bu yolculukta 2003 yılında güven kaynağı markamız Vespero’ya bünyemizde hayat verdik. Araştırdık, merak ettik, gelişmeleri sürekli takip ettik. Önerilerinizi aldık, beğenilerimizi sunduk, her geçen gün üretim kalitemizi, tasarım gücümüzü geliştirerek yerimize sığmaz olduk. Ve 2000m2 imalathanemizden 25.000m’lik modern bir fabrikaya taşındık.

Yaşadığınız mekanlara düşleyebileceğiniz en iyi tasarımları 21.000 m2 lik kapalı alanda ürettiğimiz koltuk takım­ları, salon takımları, kanepe, yatak ve bazalarımızla yaşam tarzınıza değer katabileceğiniz ergonomik ve modern tasarımlar sunuyoruz.

Bizler Vespero olarak her geçen gün gelişen ve büyüyen hizmet anlayışımızla bayi ağımızı geliştirmeye devam ederken; yurtdışı ihracatımız da hızla devam etmekte. Ve her geçen gün belirlediğimiz hedeflere bir yenisini ekle­mekteyiz.

Gelişen marka bilinciyle Kaliteli ürün ve devamlılık ilkelerini kendine kural edinen Vespero 21. Yüzyılda Türkiye’nin yükselen yıldızı olacaktır.

VESPERO…