GOLD FULL ORTOPEDİK

koltuk takımları, salon takımları, mobilya, oturma odası takımı, vespero koltuk takımı, home collection
GOLD FULL ORTOPEDİK

Uyku Dünyası, Set


Yatak Yüksekliği: 26cm

Özel Taşıma Kılıfı

Ürün Açıklaması

Herkül Gücü 

Herkül yayı bonel yaydan ayıran en önemli fark bonel yaya göre daha fazla çelik tel kullanılarak imal edilmesidir. Bunun sebebi yay çapı bonel yaya göre daha küçük olduğundan bir yatakta yaklaşık olarak %30 daha fazla yay kullanılmaktadır. Yayların bu denli sık olması iskeleti güçlendirirken diğer yaylarda zamanla oluşan ses ve çökme problemini ortadan kaldırmaktadır. Piyasada her ne kadar diğer yaylar daha fazla kullanılsa da bunun sebebi daha az maliyetli olmasıdır. Güçlü herkül iskeletin direncini desteklemek için kullanılan yüksek gramajlı vatka katman yatak iskeletini oldukça güçlü hale getirmektedir. Üzerine uygulanan yüksek yoğunluklu sünger plakalarla ergonomik ve konforlu hale getirilen herkül iskelet sistemi kalitesi ispatlanmış kategoridedir. Uzun ömürlü kullanım konforu atayanlar için vazgeçilmeyen tercih, herkül iskelete sahip konforu geliştirilmiş yataklar olmaktadır. Cotton Mood bu arayış için doğru bir tercihdir. Yatağınızın daha uzun süre ilk günkü keyfini korumasını istiyorsanız mutlaka 1 ayda bir ters-düz veya ayakucu-başucu olacak şekilde çeviriniz.

 

Ekstra destek katmanları

Yüksek yoğunluklu vatka ve sünger tabakalarla desteklenmiş Luxury orta yumuşak yapısıyla uyku konforunuza konfor katacaktır. Çift yüze uygulanan dolgun kapitone katman yatak ömrünü uzatırken uyku kalitesini arttırır.

 

 

Keten ferahlığı 

İnsanlık tarihinin en eski dönemlerinden beri pamuktan sonra en çok tercih edilen keten lifi günümüzde de sadeliğin, doğallığın ve konforun en sessiz sahibidir. İçeriği sebebiyle doğal ve sağlıklı bir yapıya sahip olan keten kullanıldığı her ortama kalite getirmiştir. Keten özellikli ferahlatıcı yüzey kumaşı mevsime bağlı ısı değişikliklerinde ortama uyum sağlayarak uyku kalitesinin korunmasına yardımcı olur.

 

 

 

 

Teknik Ölçüler

Yatak Yüksekliği: 26cm