koltuk takımları, salon takımları, mobilya, oturma odası takımı, vespero koltuk takımı, home collection
COTTON MOOD

Uyku Dünyası, Set


Yatak Yüksekliği: 25cm

Özel Taşıma Kılıfı

Ürün Açıklaması

Pamukla sağlıklı geceler mutlu sabahlar! 

Pamuğun doğadan gelen sağlıklı, hijyenik, doğal yapısı, Cotton Mood yatağınızın doğal ve hijyenik bir uyku ortamı oluşturmasına zemin hazırlar.

 

 

Zindelik fikri

Katkısız ve doğal pamuk yüzey yazın serin ve kuru, kışın sıcak ve yumuşacık hissetmenizi sağlar. Bu sağlıklı ortamda uykuya geçen vücut tüm gece boyunca kesintisiz dinlenerek gün boyu gerekli olacak tüm enerjiyi depolayarak zinde hissettirir.

 

 

Herkül Gücü 

Herkül yayı bonel yaydan ayıran en önemli fark bonel yaya göre daha fazla çelik tel kullanılarak imal edilmesidir. Bunun sebebi yay çapı bonel yaya göre daha küçük olduğundan bir yatakta yaklaşık olarak %30 daha fazla yay kullanılmaktadır. Yayların bu denli sık olması iskeleti güçlendirirken diğer yaylarda zamanla oluşan ses ve çökme problemini ortadan kaldırmaktadır. Piyasada her ne kadar diğer yaylar daha fazla kullanılsa da bunun sebebi daha az maliyetli olmasıdır. Güçlü herkül iskeletin direncini desteklemek için kullanılan yüksek gramajlı vatka katman yatak iskeletini oldukça güçlü hale getirmektedir. Üzerine uygulanan yüksek yoğunluklu sünger plakalarla ergonomik ve konforlu hale getirilen herkül iskelet sistemi kalitesi ispatlanmış kategoridedir. Uzun ömürlü kullanım konforu atayanlar için vazgeçilmeyen tercih, herkül iskelete sahip konforu geliştirilmiş yataklar olmaktadır. Cotton Mood bu arayış için doğru bir tercihdir. Yatağınızın daha uzun süre ilk günkü keyfini korumasını istiyorsanız mutlaka 1 ayda bir ters-düz veya ayakucu-başucu olacak şekilde çeviriniz.

 

Teknik Ölçüler

Yatak Yüksekliği: 25cm