TENDER ORGANİK

koltuk takımları, salon takımları, mobilya, oturma odası takımı, vespero koltuk takımı, home collection
TENDER ORGANİK

Uyku Dünyası, Set


Yatak Yüksekliği: 28cm

Özel Taşıma Kılıfı

Ürün Açıklaması

Zerafet durağı 

Tender Organik hassas dokusu ve içeriği ile kaliteli bir uyku sunmayı planlar. Görsel zerafeti ve üstün konforuyla müptelası olacağınız Tender Organik yumuşak, bir o kadar da dinlendirici bir yapıya sahiptir. Tender Organikte sizi kuştüyü konforuna sahip bir yüzey karşılarken; bunu destekleyen pocked yay sistemi ve yüksek yoğunluktaki hr, kuştüyü kalitesine sahip sünger katmanlar uykunuzun vazgeçilmez konforunu oluşturacaktır.

 

 

Konforun vazgeçilmezi

İçeriğinde bulunan özel işlenmiş pamuk sayesinde kuştüyünü aratmayan yumuşaklık Tender Organik yatağınızın yüzey kumaşında. Bebeksi bir yumuşaklığa sahip özel örgüsü sayesinde yatağınıza her dokunduğunuzda yatak keyfini yeniden seveceksiniz. Sıcak ve soğuğa karşı ortam dengesini sağlayan doğal etkisi sayesinde uykuya geçişinizi kolaylaştıracaktır.

 

 

Pocked yay farkı

Pocket yayı diğer yaylardan ayıran en önemli fark yayların birbirine bağlanma şeklidir. Yayların birbiriyle temasını kesen torbalama sistemi, yayların birbirinden bağımsız dizilmesine olanak verdiği için yatağa uygulanan basıncın lokal bölge dışına çıkmasına izin vermez. Bu durum yatağın belli bir kısmındaki hareketin diğer kısımlara taşmasını engelleyerek eşlerin uyku esnasındaki dönmeleri sonucu birbirlerine rahatsızlık verme durumunu ortadan kaldırır. İnsan vücuduna uygun bölgesel zon dizilimiyle farklı bölgelere farklı direnç göstererek uyku esnasında vücudun tüm yükünü alır.

 

Teknik Ölçüler

Yatak Yüksekliği: 28cm