koltuk takımları, salon takımları, mobilya, oturma odası takımı, vespero koltuk takımı, home collection
NANO CLEAN

Uyku Dünyası, Set


Yatak Yüksekliği: 29cm

Özel Taşıma Kılıfı

Ürün Açıklaması

Konforlu temiz 

İçeriğinde bulunan nano clean özelliği sayesinde zamanla yüzeyde biriken ter, yağ ve deri artıkları gibi gözle görülemeyecek kadar küçük ancak hijyen açısından önemli kirlerin hava akımı ile büyük ölçüde temizlenmesini sağlar. Yumuşak dokulu yüzey kumaşı ve konforlu kapitonesi sayesinde Nano Clean yatak uyku tutkunuzu artıracaktır.

 

Herkül gücü

Herkül yayı bonel yaydan ayıran en önemli fark bonel yaya göre daha fazla çelik tel kullanılarak imal edilmesidir. Bunun sebebi yay çapı bonel yaya göre daha küçük olduğundan bir yatakta yaklaşık olarak %30 daha fazla yay kullanılmaktadır. Yayların bu denli sık olması iskeleti güçlendirirken diğer yaylarda zamanla oluşan ses ve çökme problemini ortadan kaldırmaktadır. Piyasada her ne kadar diğer yaylar daha fazla kullanılsa da bunun sebebi daha az maliyetli olmasıdır. Güçlü herkül iskeletin direncini desteklemek için kullanılan yüksek gramajlı vatka katman yatak iskeletini oldukça güçlü hale getirmektedir. Üzerine uygulanan yüksek yoğunluklu sünger plakalarla ergonomik ve konforlu hale getirilen herkül iskelet sistemi kalitesi ispatlanmış kategoridedir. Uzun ömürlü kullanım konforu arayanlar için vazgeçilmeyen tercih, herkül iskelete sahip konforu geliştirilmiş yataklar olmaktadır. Nano Clean bu arayış için doğru bir tercihdir. Yatağınızın daha uzun süre ilk günkü keyfini korumasını istiyorsanız mutlaka ayda bir ters-düz veya ayakucu-başucu olacak şekilde çeviriniz.

 

Çarpıcı üçlü

Nano Clean set, yatak kalitesiyle uyku kalitenizi artıracak; artan uyku kalitesi daha sağlıklı ve mutlu olmanızı sağlayacaktır. Baza, başlık ve yataktan oluşan üçlü set şıklığıyla, zerafetiyle yatak odalarınızı doldururken geniş saklama alanına sahip solid sandıklı bazasıyla evinizin sırdaşı olacaktır.

 

 

 

 

 

Teknik Ölçüler

Yatak Yüksekliği: 29cm