koltuk takımları, salon takımları, mobilya, oturma odası takımı, vespero koltuk takımı, home collection
VİSCO THERAPY

Uyku Dünyası, Set


Yatak Yüksekliği: 34cm

Özel Taşıma Kılıfı

Ürün Açıklaması

Pocked Yay Farkı

Pocket yayı diğer yaylardan ayıran en önemli fark yayların birbirine bağlanma şeklidir. Yayların birbiriyle temasını kesen torbalama sistemi, yayların birbirinden bağımsız dizilmesine olanak verdiği için yatağa uygulanan basıncın lokal bölge dışına çıkmasına izin vermez. Bu durum yatağın belli bir kısmındaki hareketin diğer kısımlara taşmasını engelleyerek eşlerin uyku esnasındaki dönmeleri sonucu birbirlerine rahatsızlık verme durumunu ortadan kaldırır. İnsan vücuduna uygun bölgesel zon dizilimiyle farklı bölgelere farklı direnç göstererek uyku esnasında vücudun tüm yükünü alır.

 

Akıllı Uyku

Gün içinde yoğun iş temposunun oluşturduğu stres istemsiz olarak kas ve iskelet sistemimizin kasılmasına neden olur. Gün boyu gerginlik, oturma ve çalışma şekli bozuklukları yorgunluk derecemizi arttırırken çeşitli ağrı ve kasılmaları da beraberinde getirir. Visco Therapy yatak visco pesin içeriğindeki akıllı dinamikler sayesinde vücut ısısı ve ağırlığına göre şekil alarak vücudun gevşemesin sağlar. Gevşeme ve rahatlama sonucu kan dolaşımı normale döner ve yeni gün için gerekli olan tüm enerji depolanmış olur. Visco ped yüzey, deliksiz ve yenileyici bir uyku için ideal bir katmandır.

 

Çifte Konfor

Yumuşacık yüzey kumaşı doğal örgü dokusuyla negatif elektriklenmeyi engeller. Visco Therapy yatak, visco pediyle vücudunuzu sararken, pocked yay teknoloji sayesinde uyku boyunca hafif hissettirir.

 

 

 

Teknik Ölçüler

Yatak Yüksekliği: 34cm